EN
Lietas, kas jāņem vērā, kad jūsu bērni ir rotaļu laukumā
17. gada 2022. jūnijs / Skatīt: 162

1


2


Lai bērnus aizvestu uz parku, vecākiem vai aizbildņiem ir jāievēro apkārtējās teritorijas. Tas ietvertu reklāmas stabilitāti spēļu laukums, zemes seguma uzturēšana un vai kaut kas šķiet novecojis. Vecāki ir uzticams resurss, lai palīdzētu parka administratoriem atrast problēmas, lai palīdzētu viņiem novērst un uzlabot parka kvalitāti spēļu aprīkojums un citi piemājas rotaļu komplekti. Šīs ir lietas, kas jāņem vērā, kad jūsu bērni spēlējas dārzā.


1. Esiet piesardzīgs, kur sperat soli

Kad jūsu bērni spēlējas parkā, viņi vēro, kur viņi sola, lai izvairītos no kritiena vai paklupšanas. Tieši pirms slidkalniņu spēlēšanas pārbaudiet, vai apkārtnē nav redzamu šķēršļu vai sadalītāju, uz kuriem varat norādīt saviem bērniem, lai tie būtu uzmanāmi.


2. Esiet informēts par savu apkārtni

Pievērsiet uzmanību saviem bērniem un viņu apkārtnei. Atkal tas šķiet pašsaprotami, taču ir viegli atslābināties, lasīt vai ritināt tālruni, sēžot pie rotaļlietu aprīkojuma, kamēr jūsu bērni spēlējas. 


3. Ievērojiet zīmes un drošības noteikumus

Māciet saviem bērniem par zīmēm un palīdziet viņiem ievērot norādījumus. Kā vecākam jums ir jāapzinās visi drošības noteikumi un jāpārliecinās, ka jūsu bērni nekrīt briesmās. Izstrādājiet arī savus drošības noteikumus saviem bērniem un dariet viņiem tos zināmus.

Lūdzu, atstājiet
ziņa

Tālrunis / WhatsApp / WeChat:

tālr.:+86-13566236059

Sazinieties ar:

Tonijs Džans

Wechat

Izvēlne

projekts

Jaunumi

Populāras kategorijas

-

-

Zhejiang Feiyou Kangti Facilities Co.,Ltd
IT atbalsts Atbalsts
Seko mums
Autortiesības © 2022 Zhejiang Feiyou Kangti Facilities Co.,Ltd, injnet - Blogs | Privātuma politika | Noteikumi un nosacījumi
Sākumlapa
Izvēlne
E-pasts
Sazināties
Skenēšanas kods
tops